Share
Kulübümüzden ödül gecesine video mesajlı katılım

Kulübümüzden ödül gecesine video mesajlı katılım

Kulübümüz, hentbolhaber.net tarafından Yurtbay Seramik’in ana sponsorluğunda İzmir’de düzenlenen Hentbolun En’leri gecesine video mesajla katılım sağladı. Sporcu ve yöneticilerin yer almadığı ödül törenine, geçen sezon takımın antrenörlüğünü yapan Serkan İnci ise katılım sağladı.

Sezonun en iyi takımı ödülünü alan Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bireysel olarak da ödüllendirildi. Dönemin antrenörü Serkan İnci en iyi antrenör, Elif Sıla Aydın en iyi sol kanat, Serpil İskenderoğlu en iyi orta oyun kurucu, Amanda Kurtovic en iyi sağ oyun kurucu, Betül Yılmaz en iyi savunmacı seçildi. Yanı sıra gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Kastamonu Belediyespor’a, Avrupa’da ülkemizi temsil edeceğinden dolayı özel ödül de takdim edildi.

“BENİM İÇİN HİKAYESİ OLAN BİR YIL OLDU”
Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’yle hem lig şampiyonluğu kupasını kazanan hem de Türkiye Kupası’nı kazanan Antrenör Serkan İnci ise 2020-2021 sezonunun en iyi antrenörü seçildi.

Ödül törenine katılım sağlayan Serkan İnci, ödülünü Buca Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Uygur’dan aldı ve şunları söyledi: “Bu güzel geceyi, bu güzel organizasyonu sağlayan sevgili Fırat Beyde ve hentbolhaber ekibine çok teşekkür ederiz. Bizim için gerçekten önemli ve değerli bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Bütün bir yıl boyunca emek sarf eden, ter akıtan takımların sezon sonunda bu şekilde hatırlanmaları çok keyifli değerli. Benim için kariyer anlamında farklı bir durum oldu, hikayesi olan bir durum oldu. Daha önemlisi, söylemem gereken nokta: Salonda çok değerli antrenör büyüklerimiz var, belki geçmiş yıllarda nicelerini başardılar. İnşallah önümüzdeki yıllarda, bunun kıymeti değeri bugünkü gibi çok daha fazla anlaşılır. Hocalarımız, heybelerinde güzel anılar biriktirmişler. Biz de genç jenerasyon olarak, umarım ileride konuşabileceğimiz başarılı, iyi anılar, kulüplerle birlikte biriktirebiliriz. Bu iş tek başına yapılan bir iş değil, ekip arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim. Kastamonu’da birlikte çalıştığım ekip ve sporcu arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.

“SİZİNLE OLMAYI ÇOK İSTERDİM”
En iyi sol kanat seçilen Elif Sıla Aydın, geceye yolladığı video mesajda şunları söyledi: “Her ne kadar antrenman yapmayı çok seviyor olsam da bugün burada olmak yerine sizinle orada ben de olmayı çok isterdim. Başta ailem olmak üzere beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Bu ödülü aldığım için, bu ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum. Hentbolhaber’e böyle bir tören düzenlediği için ve öncülük yaptığı için teşekkür ediyorum ve kulübüme, Kastamonu’ya, yönetimime, takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

“BU GURURU YAŞATTIĞINIZ İÇİN MİNNETTARIM”
En iyi orta oyun kurucu seçilen Serpil İskenderoğlu geceye yolladığı video mesajda şöyle konuştu: “Kastamonu’dan sevgiler. Öncelikle bu gece aranızda olamadığımız için bizi affedin. Bu güzel geceyi düzenlediği için hentbolhaber’e ayrıca teşekkür ediyorum. Bu güzel ödüle beni layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Bu gururu bana yaşattığınız için çok minnettarım. Güzel hentbol günlerinde görüşmek üzere.”

“TÜRKİYE’DE HER ŞEY BENİM İÇİN ÇOK GÜZELDİ”
En iyi sağ oyun kurucu seçilen ve gelecek sezon kariyerine Romanya’da devam edecek olan Amanda Kurtovic ise geceye yolladığı video mesajda özetle şunları söyledi: “Öncelikle beni Türkiye’nin en iyi sağ oyun kurucu seçtiğiniz için teşekkür ederim. Kastamonu’da sadece birkaç aylığına bulundum. Ama dürüst olmak gerekirse hayatımda uzun zamandır geçirdiğim en güzel 5 aydı. Oraya gitme şansı bulduğum için çok mutluyum. Ülkenizi ve kültürünüzü ve her şeyi deneyimlediğim için her dakikasından büyük keyif aldım.
Sadece birkaç ay orada kalmama rağmen bu ödülü alma şansı buldum, bunun için minnettarım. Dünyadaki en iyi takım arkadaşlarına sahiptim. Oradaki insanlarla da tanışıp arkadaş olma şansı buldum ve bunu bütün hayatım boyunca koruyacağım. Kastamonu’ya bu sezon için bol şans diliyorum. Hepinizi çok seviyorum. Teşekkürler.””

“BU GECE HENTBOL İÇİN ÇOK DEĞERLİ”
En iyi savunmacı ödülünü kazanan Betül Yılmaz ise geceye gönderdiği mesajda şu ifadelere yer verdi: “Beni bu ödülü layık gören ve oylarıyla katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Bir diğer teşekkür ise değerli kulübüm Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne. Kulübümdeki yönetimimden idarecisine, idari menajer Ahmet Cevher’e, tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sonrasında ise bu güzel organizasyon için hentbolhaber’e çok teşekkür ederim, hentbolun bu tarz organizasyonlara ihtiyacı var ve yaptıkları şey tüm camiamız için çok değerli. Hentbolhaber ailesinin tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”