Share
Galibiyetle başladık

Galibiyetle başladık

2021-2022 sezonu Süper Lig açılış karşılaşmasında, Yalıkavak Spor Kulübü’ne konuk olduk. Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakadan 21-23’lük galibiyetle ayrıldık. Karşılaşmanın ilk yarısı da 9-12 üstünlüğümüzle tamamlandı.

Takımımızda Nina Zulic 39, 50 ve 57’inci dakikalarda aldığı 2 dakika cezaları sonrasında kırmızı kart gördü ve maçın son anlarını tribünden takip etti.

Temsilcimizin gol dağılımı ise şu şekilde oldu: Jovanka Radicevic (6), Betül Yılmaz (4), Serpil İskenderoğlu (3), Ceren Demirçelen (3), Majda Mehmedovic (3), Sara Kovarova (2), Nina Zulic (1), Routh Francisko Joao (1).

“DAHA FARKLI ALABİLECEĞİMİZ BİR MAÇTI”
Maç sonunda maçı yayınlayan Bodrum Gündem’e açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Mustafa Köklü şunları söyledi: “Daha farklı alabileceğimiz bir maçtı. Arkadaşlarımız çok basit hatalar yaptı. Karşı takımı da tebrik ediyorum. Bizim için çok farklı alabileceğimiz bir maçtı. Takımımızın her zaman arkasındayız. İnşallah güzel şampiyonluklar elde edeceğiz.”

“BİZ DAHA İYİYDİK”
Antrenörümüz Costica Buceschi ise maç sonunda; “Bizim için ve rakip için çok iyi bir oyundu. Her iki takım da kazanmak istiyordu. Biz daha iyiydik. Kazandığımız için çok mutluyum” dedi.

“GALİBİYETLE AYRILDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”
Kaptanımız Serpil İskenderoğlu ise şunları söyledi: “Bizim için çok önemli bir maçtı. Şampiyonluk için mücadele veren iki takım karşılaştı. Deplasmandan galibiyetle dönüyor olmamız bizim için çok büyük bir mutluluk. Sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz.”

Detaylı maç raporu için: http://www.thf.org.tr/detayli-istatistik/fikstur/2764