Share
Rakibimiz IK Savehof

Rakibimiz IK Savehof

DELO Şampiyonlar Ligi B Grubu beşinci haftasında IK Savehof’a konuk olacağız. İsveç Partille Arena’da oynanacak olan karşılaşma 24 Ekim Pazar günü Türkiye saati ile 17.00’de başlayacak.

Türk kadın hentbolunu DELO Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez temsil eden takımımız, Şampiyonlar Ligi’ndeki beşinci haftasındaki İsveç’teki Savehof deplasmanında mutlak galibiyeti hedefliyor.

Mücadele bizim açımızdan kritik önem taşıyor. 8 takımlı DELO Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda, ilk iki sırayı alan takım direk çeyrek finale yükselecek. Grupların 3-4-5 ve 6’ncı sırayı alan takımlar ise çeyrek final için ön eleme oynayacak. İlk 6’ya kalma hedefiyle Savehof deplasmanından puan çıkartmak istiyoruz.

HAKEMLER HIRVATİSTAN’DAN
Karşılaşmayı Hırvatistan’dan Davor Loncar ve Zoran Loncar hakem ikilisi yönetecek. Maçın gözlemcisi ise Litvanya’dan Tadas Jansonas olacak.

HEYECAN TRT SPOR YILDIZ’DA
DELO Şampiyonlar Ligi beşinci haftasında, IK Savehof ile Kastamonu Belediyespor arasında oynanacak olan karşılaşma TRT Spor Yıldız’dan canlı olarak yayınlanacak. Saat 17.00’de başlayacak olan zorlu mücadele, Ahmet Onur Kılıç’ın anlatımıyla TRT Spor Yıldız ekranlarında olacak.