Share
Buceschi ve İskenderoğlu’ndan açıklamalar

Buceschi ve İskenderoğlu’ndan açıklamalar

Antrenörümüz Costica Buceschi ve takım kaptanımız Serpil İskenderoğlu, Györi Audi ETO KC maçı sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Antrenörümüz Buceschi’nin açıklamaları şu şekilde: “İlk öncelikle rakibimizi tebrik ediyorum. Çok çok iyi oynadılar. Burada oynamanın çok çok zor olduğunu biliyorum. Sadece Kastamonu için değil, herkes için burada oynamak zor. Mutluyum çünkü takımım maçın başından sonuna kadar savaşmayı denedi. Bazı anlarda iyi oynadık fakat devamlılık önemli. Kastamonu için gelecek sezon daha iyi olacaktır.”

Takım kaptanımız Serpil İskenderoğlu ise şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle rakibimizi galibiyetten ötürü tebrik ediyorum. Biz Şampiyonlar Ligi’nde yeni bir ekibiz. Tecrübeli oyuncularımız var ama sadece tecrübeli oyunculara sahip olmak yeterli olmuyor. Györ, dünyanın en iyi oyuncularına sahip ve uzun yıllardır beraber oynuyorlar. Biz daha çok çalışmalıyız, birbirimizi tanımak için daha çok birlikte olmalıyız. Bu birinci yıl ve her şeyi umarım öğreneceğiz. Umarım ilerleyen yıllarda dediklerim gerçekleşir ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamaya devam ederiz.”