Share
Antrenörümüz Mogensen’den sezon açılışı açıklaması

Antrenörümüz Mogensen’den sezon açılışı açıklaması

Antrenörümüz Claus Mogensen, yeni sezon öncesinde gerçekleştirilen ilk antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ilk idman öncesinde konuşan Mogensen’in açıklamaları şu şekilde: “Kastamonu’ya gelmemin en büyük sebebi kesinlikle Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olmamız. Kastamonu’nun iyi kaynakları var. Benim buraya gelmemin en büyük motivasyon sebebim bu. Kastamonu’ya gelmeden önce çok fazla bilgi sahibi değildim. Şampiyonlar Ligi’ndeki maçlarından biliyorum. Oyunculardan da Simone ile daha önce çalıştığım için biliyorum. Diğer oyuncuları da izlediğimiz kadarıyla biliyorum.”

İSKANDİNAV STİLİ
Mogensen: “İskandinav ülkelerinin hentbol stilini, yani hızlı hücumların olduğu bir hentbol stilini oyuna yansıtacağız. Bunun için çalışmalarımız olacak. Takımımızda çok yetenekli isimler var. Bu yeteneklerle, oyun stilimizi birleştireceğiz ve gayet iyi bir oyun ortaya çıkaracağımızı düşünüyorum.”

TARAFTARA MESAJ
Mogensen son olarak: “Taraftarımızı maçlarımızda görmeyi çok istiyorum. İskandinav ülkelerinde olduğu gibi burada da çok ateşli taraftarlar var. Ben de Kastamonu’daki taraftarlarımızla tanışmak için sabırsızlanıyorum.”