Share
Nurşah Sancak’tan transfer açıklaması

Nurşah Sancak’tan transfer açıklaması

Yeni transferimiz Milli sağ kanat oyuncusu Nurşah Sancak, gelecek sezon öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Oyuncumuz Sancak’ın açıklamaları şöyle: “Bu sezon Kastamonu forması giyeceğim için mutlu ve heyecanlıyım. Yeni hedeflere yeni takım arkadaşlarımla mücadele etmek için sabırsızlanıyorum. Kendime ve takımıma çok şey katacağıma inanıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

“GÜZEL ŞEYLER OLACAĞINA İNANIYORUM”
Sancak: “Kastamonu Türkiye’nin en iyi kulübü ve Avrupa da sayılı iyi kulüplerden olduğu için bu ailenin bir parçası olmak gurur verici. Avrupa arenasında öncelikle Kastamonu kulübünü en iyi şekilde temsil etmek ve sonrasında kendimi gösterebilmek hedeflerim arasında. Güzel şeyler olacağına inanıyorum.”

“KASTAMONU SEYİRCİSİNİN KARŞISINDA OLMAK KEYİF VERİYOR”
Sancak son olarak: “Kastamonu halkının hentbola olan ilgisi, tribündeki o atmosfer beni en çok heyecanlandıran durumlardan biri. Çoğu kez rakip olarak geldim ve Milli takımla da Kastamonu seyircisinin karşısında oldum ve çok keyif aldım. Onların tribündeki desteği sahadaki bizlere güç ve enerji olarak yansıyor ve ben onlardan bu motivasyonu alabileceğim için şanslıyım, çok istekliyim. Birbirimize olan desteğimizle inancımızla bu sene çok iyi şeyler yapacağımızı biliyorum.”